LEGAL ENGLISH

 

Legal EnglishNie tylko finansiści i ekonomiści mają swój specyficzny język. Do tej grupy zaliczyć można także prawników, którzy obracają się wśród specyficznych sformułowań i legislacyjnych paragrafów.

 

Kurs Legal English skierowany jest do osób zajmujących się na co dzień działalnością związaną z prawem. Są to zatem prawnicy, księgowi, notariusze oraz pracownicy kancelarii notarialnych, radcy prawni. Dzięki kursowi Legal English zdobędą Państwo praktyczną wiedzę na temat prawniczego języka angielskiego oraz - dzięki mojemu wykształceniu – nabędą podstawowych informacji odnośnie brytyjskiej legislacji.

 

Kurs Legal English przygotowuje do egzaminu ILEC organizowanego przez Uniwersytet Cambridge. Zdanie ILEC pozwala na swobodne poruszanie się w międzynarodowym środowisku prawniczym. Dzięki niemu zrozumiecie założenia prawa brytyjskiego oraz będziecie w stanie odnieść go do polskich przepisów.

 

Kurs Legal English, przygotowujący do ILEC koncentruje się na:

  • czytaniu
  • pisaniu
  • rozumieniu ze słuchu
  • mówieniu

 

Dzięki nam zdobędziesz niezbędne umiejętności, dzięki którym będziesz mógł swobodnie poruszać się wśród profesjonalnych prawników z całego świata. Zapraszam!